Failure Week 15-21 Nisan’da İTÜ’de

Girişimcilik dünyasında herkes başarıya odaklanmış durumda. Başarılı olan girişimciler ön plana çıkarılıyor, nasıl başarılı oldukları irdeleniyor, başarılı olmak için neler yapılması gerektiği sürekli tartışılıyor.

Halbuki başarısızlıklarda, başarılara göre alınacak çok daha büyük dersler gizli. Başarılı girişimcilerin başarılı olmadan önce, kaç kez ve neden başarısız oldukları yeni girişimciler için çok daha önemli.

İlki 2012 yılında Özyeğin Ünicersitesi’nde düzenlenen Başarısızlık Zirvesi ile ülkemizde de başarısızlıkları paylaşma geleneği oluşturulmaya başlandı.

Failure Week

15-21 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen Failure Week (Başarısızlık Haftası), atölyelerden oyunlara, panellerden “iş batırdım gecesi”ne birçok etkinlik ile İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek.

Failure Week’e katılanlara, başarının çokça takdir gördüğü günümüzde, başarıya giden yolda hataların, inişlerin, vazgeçişlerin oluşturduğu olumsuz duygulara kapılmadan başarısızlığı gururla sahiplenip yola devam etmenin ve sonunda zafere ulaşmanın öneminin gösterilmesi hedefleniyor.

Etkinliğe kayıt için https://www.biletino.com/event/eventdetail/6942 adresini ziyaret edebilir, aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:
Twitter: https://twitter.com/failureweek
Instagram: https://www.instagram.com/failureweek


Girişimcilik Hapı” kitabımın Facebook sayfasını beğenebilirsiniz
https://www.facebook.com/GirisimcilikHapiTR
Dilerseniz satın alabilirsiniz:
https://www.kitapyurdu.com/kitap/girisimcilik-hapi/538258.html

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir