Girişimcilik Hapı kitabı

Girişimciler için hazırlanan Girişimcilik Hapı kitabı; girişimcinin yolculuğu boyunca karşılaşabileceği problemleri önleyici, yaşayabileceği ağrıları giderici, hap şeklinde pratik bilgiler ve cesaretlendirici örnekler içeriyor.

Girişimcilik Hapı hakkında

Bir insanın sağlık problemlerine karşı en büyük kozu doğuştan gelen genetik yapısı ve bağışıklık sistemini güçlü tutabilmesidir. Sağlıklı yaşayabilmek için kişinin yaşam tarzına, yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesi gerekir. Gerektiğinde vücudunu takviye etmek amaçlı,hasta olduğunda ise tedavi amacıyla haplar alması gerekir.

Girişimcilik uzun soluklu bir yolculuk. Hayata geçirilen bazı girişimler insan ömrünü aşıp nesiller boyu devam edebiliyor. Yolculuğun süresi ve kalitesi ise büyük oranda girişimcinin kendisine bağlı.

Yolculuğu boyunca girişimcinin çeşitli noktalarda kararlar vermesi gerekir. Verilen her karar, daha sonraki aşamaları etkiler. İşte bu noktada sağlıklı bir işletme kurup yürütebilmesi amacıyla girişimcinin güçlendirici takviyeleri zamanında almaya ve karşılaşacağı sorunları ise tedavi etmeye ihtiyacı var.

Girişimcilik Hapı kitabının her bölümünde konuyla ilgili bilgiler girişimcilere hap şeklinde sunulurken, bölüm sonlarında yer alan soru listeleri girişimcilere ilgili konuda rehberlik ediliyor.

Kitaba ulaşın:

Girişimcilik Hapı KitapYurdu'nda

Yazar hakkında bilgi için: http://mesutdonmez.com/mesut-donmez