Girişimcilik Hapı kitabı

Girişimciler için hazırlanan kitap; girişimcinin yolculuğu boyunca karşılaşabileceği problemleri önleyici, yaşayabileceği ağrıları giderici, hap şeklinde pratik bilgiler ve cesaretlendirici örnekler içeriyor.

Girişimcilik Hapı kitabı

Girişimcilik Hapı hakkında

Bir insanın sağlık problemlerine karşı en büyük kozu doğuştan gelen genetik yapısı ve bağışıklık sistemini güçlü tutabilmesidir. Sağlıklı yaşayabilmek için kişinin yaşam tarzına, yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesi gerekir. Gerektiğinde vücudunu takviye etmek amaçlı,hasta olduğunda ise tedavi amacıyla haplar alması gerekir.

Girişimcilik uzun soluklu bir yolculuk. Hayata geçirilen bazı girişimler insan ömrünü aşıp nesiller boyu devam edebiliyor. Yolculuğun süresi ve kalitesi ise büyük oranda girişimcinin kendisine bağlı.

Yolculuğu boyunca girişimcinin çeşitli noktalarda kararlar vermesi gerekir. Verilen her karar, daha sonraki aşamaları etkiler. İşte bu noktada sağlıklı bir işletme kurup yürütebilmesi amacıyla girişimcinin güçlendirici takviyeleri zamanında almaya ve karşılaşacağı sorunları ise tedavi etmeye ihtiyacı var.

Kitapta her bölümde konuyla ilgili bilgiler girişimcilere hap şeklinde sunulurken, bölüm sonlarında yer alan soru listeleri girişimcilere ilgili konuda rehberlik ediliyor.

 

Kitaba aşağıdaki linklerden ulaşmak mümkün:

Kitabı Rakuten kobo’dan alırsanız, ilk kez üye olacağınız için size 10 TL indirim uygulayacak. Promosyon kısa bir süre için devam ediyor, bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

 

Yazar hakkında bilgi için: http://mesutdonmez.com/mesut-donmez