“Girişimcilik Hapı” kitabında indirim fırsatı!

indirim

Kasım ayı içerisinde kutlanılan Global Girişimcilik Haftası sebebiyle, “Girişimcilik Hapı” kitabına, şimdi e-kitaba özel fiyatı üzerinden %25 indirim ile sahip olabilirsiniz. Kasım ayı boyunca sürecek olan bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

Kitaba nereden ulaşabilirim?

Kitaba D&R, idefix ve Kobo üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için sadece aşağıdaki simgelere tıklamanız yeterli.

Global Girişimcilik Haftası (GGH) nedir?

GGH, gençlerin girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak değerlendirmelerini teşvik etmeyi amaçlıyor ve 2008 yılından beri de ülkemizde her yılın Kasım ayında 170 ülkeyle eş zamanlı olarak kutlanıyor.

GGH, Washington’da, Kauffman Vakfı desteğiyle, tüm dünyada girişimcilik ekosistemini geliştirmeye odaklanmış Global Entrepreneurship Network (GEN) şemsiyesi altında yürütülüyor.  Hafta boyunca tüm GGH paydaşları Türkiye genelinde yüzlerce girişimcilik etkinliği düzenliyor.

Detaylı bilgiye www.globalgirisimcilikhaftasi.org adresinden ulaşmak mümkün.

Neden e-kitap?

  • Daha çevreci. E-kitaplar klasik kitapların sebep olduğu kâğıt tüketimine yol olmadığı için daha çevrecidir.
  • Daha pratik. Ücretsiz Kobo uygulaması; kitabınızı e-kitap okuyucu, tablet, cep telefonu, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarınızdan e-kitap kütüphanesine kolayca ulaşarak okuma kolaylığı sağlar. Kitabınızı internete bağlı olmadan cihazınız üzerinden okuyabilirsiniz.
  • Daha ucuz. E-kitaplar basılı hallerinden daha ucuza satılırlar. Ayrıca Kobo’ya ilk kez üye olursanız Girişimcilik Hapı kitabını 10TL indirimle alma imkânınız olacak.
  • Daha kolay. E-kitabınızda beğendiğiniz yerleri kopyalayarak sosyal medyada anında paylaşabilir veya arşivinizdeki dosyalara ekleyebilirsiniz.

Kitap tanıtım sayfası için: http://mesutdonmez.com/girisimcilik-hapi-kitabi

Kitaptan alıntılar için: http://girisimcilikhapi.com

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir